Tagi
Opinie naszych klientów
W końcu trafiłem na serwis z prawdziwego zdarzenia. Znają się na swojej pracy. To jest pierwszy warsztat, w którym historia napraw zostaje zapisana w ich systemie oraz za każdą nawet najmniejszą naprawę dostaję fakturę lub paragon. Szacun Panowie :) Widzimy się w sierpniu z moim drugim autkiem :)

Maciej Zalewski
19 czerwca, 2020Everything OK, full professionalism Toyota Auris 1.6, they will always listen, replacement car, they are really knowledgeable, they will check the car thoroughly and professionally, I will definitely come back here for another service. I recommend them 100%, they are good, you have to return them and the price is much cheaper than at the dealership. It's not worth overpaying, here's my website.

Michał PawPol
15 marca, 2023Chciałabym z całego serca polecić ten serwis. Panowie są niezwykle mili i profesjonalni. Zajęli się moim autem w ekspresowym tempie, traktując sprawę priorytetowo. Dodatkowo, możliwość oczekiwania w ciepłej poczekalni była ogromnym atutem. Zdecydowanie warto skorzystać z ich usług – pełen profesjonalizm i wysoka jakość obsługi! 😀

Karolina Nowacka
22 listopada, 2024Excellent independent Toyota service center, I have been servicing my car there for 10 years. The gentlemen effectively combine selected good practices from ASO with a thoughtful and practical approach to each order. A permanent, non-rotating team of mechanics with experience in ASO. I highly recommend it

Adam Szkudlarek
2 sierpnia, 2024Kupiłem moją Corollę w komisie. Miesiąc jeździłem i oddałem do WJ na kompleksowy przegląd. Wycenę wraz ze szczegółowym omówieniem koniecznych napraw dostałem już po 2 godzinach. Panowie wymienili między innymi uszczelkę pod pokrywą silnika, wszystkie płyny eksploatacyjne, i wyczyścili klimę, ponadto wymienili wycieraczki i dokonali paru innych czynności. Autko odebrałem dokładnie w umówionym terminie. Kontakt z Panami Mechanikami na najwyższym poziomie. Widać było u nich zainteresowanie autkiem. Dla laika, który chce sobie trochę pojeździć autkiem super sprawa. Zdecydowanie polecam!

W Gandecki
30 maja, 2020



